23. Apríl 2018 hotelier
Baner_hotelier

Svet

Japonské Tokio zaznamená ročne viac ako 400 miliónov návštev Japoncov a 5 miliónov zahraničných návštevníkov. Tento veľký počet ľudí si môže vybrať medzi rozmanitými možnosťami ubytovania od miniatúrnych kapsulových hotelov cez tradičné japonské ryokany až po moderné a luxusné grandhotely prevádzkované lokálnymi a medzinárodnými hotelovými reťazcami.

2010-03-tokyo

Recepčné vás vítajú v miestnosti s obrovským átriom a dvojitou galériou, odkiaľ je krásny výhľad. Ak sa rozhodnete pre ubytovanie v päťhviezdičkovom grandhoteli, v areáli ho hľadajte podľa jeho renesančnej fasády. Stojí na malom námestí, ktorému dominuje kostolík s čiernou kopulou zdobenou bielymi ornamentmi. Zvon každú polhodinku oznamuje neľútostné plynutie času.

V prímorskej Barcelone sa snúbia rôznorodé kultúrne a spoločenské vplyvy, či už je to miestne katalánske povedomie obyvateľov, príslušnosť k veľkej európskej krajine – Španielsku, alebo inšpirácie spoza krajín okolo Stredozemného mora a zo severnej Európy. Táto kozmopolitná atmosféra láka návštevníkov, ktorí obľubujú nekomfortné, dizajnové či inak netradičné ubytovanie.

Pokojná hladina tmavého jazera, mohutná rieka, azúrové okraje mora, zurčiace potôčiky... Vodná plocha vždy bola a bude pre človeka atraktívna, či už sa v nej kúpe, alebo len nasáva jej pozitívne vibrácie. Prijmite v týchto horúcich letných dňoch pozvanie na krátky hotelový výlet po chladivých vodných hladinách...

Mesto, ktorého osud za posledných 100 rokov pripomína históriu celej Európy. Mesto, ktoré prežilo krízy, zažilo mocibažných šialencov, vstalo z trosiek, bolo múrom preťaté na dve a symbolizuje koniec Studenej vojny. Dnes je Berlín dynamickou a obľúbenou európskou metropolou. A rovnako v časoch slávy i v časoch úpadku vítalo tisícky návštevníkov, ktorí využívali služby jeho hotelov.

kontakt

Fakturačná adresa: Kopanice 709/9D, 010 07 Žilina, Slovenská republika
IČO: 36693995, DIČ: 2022267643, IČ DPH: SK2022267643, Spoločnosť je zapísaná v OR SR Žilina, oddiel Sro, vložka č. 18197/L
PODROBNEJŠÍ KONTAKT |   FACEBOOK