23. Apríl 2018 hotelier
Baner_hotelier

Interiér

Vykročiť zo svojho tieňa a upútať pozornosť celkom novej cieľovej skupiny sa podarilo nekorunovanému kráľovi fast foodov americkej sieti McDonald’s. V holandskom meste Bodegraven pri Amsterdame nedávno otvoril detský kútik inšpirovaný viktoriánskou dobou a Alenkou v ríši divov pod názvom McDonald´s McVillage alebo len krátko McVillage.

2010-03-mcvillage

Slnko a najmä letné prázdniny vytiahnu z domu rodiny s deťmi, ktoré sú v tomto období hlavnou cieľovou skupinou. Rodičia chcú so svojimi ratolesťami stráviť voľný čas na čerstvom vzduchu, zastaviť sa na obed, na zmrzlinu. Ste na nich pripravení?

Nie je vhodné sa o nich rozprávať a už vôbec nie písať? Omyl! Práve vďaka toaletám si hosť rýchlo utvorí pomerne jasnú a pravdivú predstavu o (ne)fungujúcej hygiene vo vašom zariadení. Veď ak priestory, ktoré vidí, vyzerajú nevábne, ako potom vyzerá zákulisie ukryté pred zrakom verejnosti?

Hodená rukavica, ochota komunikovať, otvorenosť, časový stres či naopak voľný čas a potreba spoločnosti... dôvodov, ktoré privedú hosťa na barovú stoličku, môže byť viacero. Vždy je však namieste vaša snaha, aby sa mu na nej sedelo čo najpohodlnejšie.

kontakt

Fakturačná adresa: Kopanice 709/9D, 010 07 Žilina, Slovenská republika
IČO: 36693995, DIČ: 2022267643, IČ DPH: SK2022267643, Spoločnosť je zapísaná v OR SR Žilina, oddiel Sro, vložka č. 18197/L
PODROBNEJŠÍ KONTAKT |   FACEBOOK