23. Apríl 2018 hotelier
Baner_hotelier

Gastro

Lákavé jedlo krásne naaranžované, stovky podmanivých vôní, rozmanité chute vyberaných jedál. Predovšetkým o tom bol prvý ročník gastronomického festivalu Košice Gurmán Fest 2010.


2010-03-gurmanfest

 

Jedálny lístok si vyžaduje nepretržitú pozornosť a neustálu invenciu, aby ani každodennému návštevníkovi nezovšednel. Je to často neľahká úloha. Preto od nás prijmite zopár receptov na jeho spestrenie, ktoré pre Vás pripravil náš stály spolupracovník, šéfkuchár spoločnosti METRO, Vojto Artz.

2010-03-artz

Na populárny svetový trend sky barov či reštaurácií nadviazali v Activity Parku Rusovce. Rodinnú či firemnú akciu v oblakoch tak mohli zažiť Bratislavčania vo výške 50 metrov nad zemou. So skvelým výhľadom sa za necelých sto eur na osobu v luxusnom štýle servírovali tigrie krevety, rolovaný králičí chrbát, pečená bravčová panenka a ceréme bruelee s kandizovaným Foie Gras. Gastronomický zážitok bol v réžii kuchárov štvorhviezdičkového hotela Ponteo. Moderátorom a hostiteľom v jednej osobe bol známy gurmán Peter Justin Topoľský, ktorý sa postaral o zábavu a príjemnú atmosféru. Adrenalínové stolovanie sa tešilo veľkému záujmu milovníkov netradičných zážitkov a bolo príjemným spestrením slovenského gastronomického a eventového neba.

2010-03-veceravoblakoch

Leto, grilovanie, ryby, zelenina. Stará osvedčená kombinácia, ktorej sa nemôžeme a ani nechceme vyhnúť ani v tomto letnom čísle Hoteliera. S novou ponukou ľahkých sezónnych jedál k vám opäť prichádza náš stály spolupracovník, šéfkuchár spoločnosti METRO Vojto Artz.

K jedlu či bez neho, zlatisté, korálovo červené alebo romantické ružové – veselé bublinky hrajú v lete prím. Perlivý wellcome drink s jahodami tiež „posunie“ každú akciu o úroveň vyššie. Sladký sekt tvorí skvelý pár aj s exotickým ovocím, ako je ananás, kiwi či banán, no a, samozrejme, je mimoriadne vhodným nápojom k ľahkým jedlám na horúce dni.

kontakt

Fakturačná adresa: Kopanice 709/9D, 010 07 Žilina, Slovenská republika
IČO: 36693995, DIČ: 2022267643, IČ DPH: SK2022267643, Spoločnosť je zapísaná v OR SR Žilina, oddiel Sro, vložka č. 18197/L
PODROBNEJŠÍ KONTAKT |   FACEBOOK