23. Apríl 2018 hotelier
Baner_hotelier

Internetový portál venovaný vínam, vinotékam a vinárňam Slovenska spustil 9. ročník súťaže VÍNO ROKA®.

O najlepších slovenských vínach môžete rozhodnúť aj vy prostredníctvom hlasovania na www.vinoroka.sk. „Hlasovanie je spustené, rozhodnutie je vo vašich rukách. Sme radi, že naša súťaž je už medzi priaznivcami slovenských vín etablovaná, o čom svedčí aj vysoký počet hlasujúcich. Veď vzorka viac ako 1 200 hlasujúcich prispieva k tomu, že výsledky možno pokladať za štatisticky významné a odzrkadľujú skutočný obraz toho, aké vína u Slovákov bodujú. Dôležitou súčasťou súťaže je aj spolupráca s mediálnymi partnermi, pretože vďaka nim sa o výsledkoch súťaže dozvedeli vo všetkých významných hoteloch, reštauráciách a baroch Slovenska. Milovníci slovenských vín svojim hlasovaním rozhodli a oni ich rozhodnutie posunuli na tie správne adresy. Ešte raz vďaka portálu eTREND.sk a HORECA magazínom HOTELIER, INBAR&RESTAURANT, GUEST a TOP HOTELIERSTVO. Myslím si, že presne cielený PR je to, čo slovenskí vinári dnes potrebujú. A dôležitý je aj fakt, že úspech v tejto súťaži ich propaguje spoločne pod jednou značkou.“ približuje význam projektu Víno roka, Miroslav Bednár, prevádzkovateľ portálu www.vinoteka-vinaren.sk. Svoj hlas zasielajte prostredníctvom formulára uverejneného na stránke www.vinoroka.sk v tvare: názov vína - odroda, kategória (napr. neskorý zber), ročník, výrobca.

Hlasuje sa v týchto 8 kategóriách: biele vína, ružové vína, červené vína, prírodne sladké vína (bobuľový výber, hrozienkový výber, cibébový výber, ľadové vína, slamové vína), šumivé vína, tokajské vína, ovocné vína a medoviny. V každej z týchto kategórií bude podľa počtu hlasov určené 1., 2. a 3. miesto. Celkovo bude teda ocenených 24 top slovenských vín v 8 kategóriach.

Hlasovať môžete za akékoľvek slovenské víno, ktoré vám v roku 2018 spôsobilo radosť na jazyku. Na konci súťaže budú vylosovaní 24 z vás, ktorí sa zapojíte do hlasovania o slovenské VÍNO ROKA 2018®. Výhrou budú ocenené vína, umiestnené na jednej z prvých troch pozícií v jednotlivých kategóriách.

kontakt

Fakturačná adresa: Kopanice 709/9D, 010 07 Žilina, Slovenská republika
IČO: 36693995, DIČ: 2022267643, IČ DPH: SK2022267643, Spoločnosť je zapísaná v OR SR Žilina, oddiel Sro, vložka č. 18197/L
PODROBNEJŠÍ KONTAKT |   FACEBOOK